Buiten sporten in een groepje van vier mag na 17.00 uur wel. Foto: Pixabay

Buiten sporten in een groepje van vier mag na 17.00 uur wel. Foto: Pixabay

ELST - Toch sporten bij de sportschool na 17.00 uur, bij Everyday Fit in Elst kan dat. Leden kunnen dan buiten sporten in groepjes van vier, met een instructeur.

Er mag na 17.00 uur nog wel buiten gesport worden in groepjes van vier, zolang anderhalve meter afstand gehouden wordt. De regels staan dit toe, laat ook sportkoepel NOC*NSF weten op hun website.

“Sommige leden kwamen na de nieuwe maatregelen naar ons toe om te zeggen dat ze hun lidmaatschap willen opzeggen, omdat het niet meer haalbaar was om te komen sporten," vertelt manager Rebar Maref van Everyday Fit. "Toen we dit lazen zagen we een oplossing om deze leden toch binnen te houden.”

"Maximale voor onze leden"

“Op deze manier willen we toch het maximale voor onze leden doen”, vertelt Maref. “Nu gaan we met leden buiten voor de sportschool sporten of we gaan een stukje hardlopen naar een speeltuin waar fitnessapparaten staan. Toch merk je wel dat het sommige leden niet trekt, omdat die het liever gewoon oud en vertrouwd binnen doen.”

Deel dit artikel